Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mirror Wizard

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 29, 2023
Mirror Wizard, farklı yönleri olan eğlenceli bir platform oyunudur. Tüm seviyeleri temizleyebilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!
  • Move
    Teleport

Mirror Wizard - PC için En İyi Engelsiz 2D Platform Oyunu - Şimdi Ücretsiz Oynayın!

PC'nizde sonsuz eğlenceyi garanti eden engellenmemiş bir 2D platform oyunu olan Mirror Wizard'ın büyüleyici dünyasında büyüleyici bir yolculuğa çıkın. Büyüleyici piksel grafikleri ve öğrenmesi kolay kontrolleri ile Mirror Wizard, her yaştan oyuncu için mükemmel bir seçimdir.

Gizemi Çöz

Diyarın dört bir yanına dağılmış yakalanması zor topları toplayarak zorlu seviyelerde gezinirken büyülenmeye hazır olun. Bununla birlikte, bu toplardan bazıları ulaşılamaz görünebilir ve zekanızı ve kurnazlığınızı teste tabi tutabilir.

Düşünmenin Gücünden Yararlanın

Gerçek bir büyücü olarak olağanüstü bir yeteneğe sahipsiniz - düşünme gücü! Şeffaf siluet her hareketinizi yansıtırken yakından izleyin. Bu ruhani ikiz, bu yakalanması zor toplara ulaşmanın anahtarını elinde tutuyor. Basit bir tuş vuruşuyla ışınlanma sanatında ustalaşın ve yansımanızla sorunsuz bir şekilde yer değiştirin, engelleri aşın ve yeni zirvelere ulaşın.

Nihai Ayna Sihirbazı Olun

Sihirbazlık üstünlüğüne ulaşmak için koordinasyon ve senkronizasyonda ustalaşmalısınız. Hem karakterinizi hem de yansımayı aynı anda ustaca kontrol edin, karmaşık engellerin üstesinden gelin ve her seviyede tüm topları toplayın. Stratejik düşünme ve problem çözme becerilerinizi nihai teste tabi tutacak keyifli bir meydan okuma.

Piksel Mükemmelliğine Dalın

Mirror Wizard'ın büyülü dünyasına hayat vermek için özenle hazırlanmış klasik piksel grafiklerin nostaljisinin büyüsüne kapılmaya hazırlanın. Her seviye, büyüleyici yolculuğunuz boyunca büyülenmenizi sağlayan, görsel olarak çarpıcı ve sürükleyici bir deneyim sunar.

Her Zaman Her Yerde Oynayın - İndirmeye Gerek Yok

Mirror Wizard, sizi özgür kılan nihai engellenmemiş oyundur! Herhangi bir indirme veya kurulum yapmadan doğrudan internet tarayıcınızdan oynayın. Herhangi bir engel olmaksızın büyülü yansıma ve keşif dünyasının tadını çıkarın.

Büyüyü Kucaklamaya Hazır mısınız?

Ayna Sihirbazının yerine geçin ve kendinizi keşfetmenin büyüleyici yolculuğu başlasın! Düşünmenin gücünü serbest bırakın, zorlu seviyeleri fethedin ve büyücülük hünerinizi sergilemek için tüm topları toplayın. PC için bu büyüleyici 2D platform oyununu kaçırmayın - hemen ücretsiz oynamaya başlayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Mirror Wizard, NoaDev tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Mirror Wizard game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 450 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by NoaDev and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mirror Wizard game, make sure to check out our other exciting games.