Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Minipoly.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 04, 2022
Minipoly.io, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak hızlı tempolu oynanışa sahip eğlenceli bir çok oyunculu nişancı oyunudur!
  • Navigate/ Aim/zoom In/shoot
    Move
    Jump

Serbest atış oyunları zaman öldürmenin eğlenceli bir yoludur, değil mi? Minipoly.io, dünyanın her yerinden herkes tarafından oynanabilen ücretsiz bir nişancı oyunudur. Oyunun amacı basittir: aynı şeyi size yapmadan önce herkesi vurun. Manevra yapmanız, gelen ateşten kaçınmanız ve gerekirse saklanmanız gerekecek.

Ayrıca yeni ve güçlü silahlar satın alabilir, karakterinizi kişiselleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu oyun arıyorsanız, Minipoly.io tam da ihtiyacınız olan şey. Eğlenmeye başlamak için Oynat'a tıklayın!

Her gün sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimiz aracılığıyla çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyun bulabilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • Düşük poli 3D grafikler
  • Satın almak ve denemek için çok sayıda silah
  • Aksiyon dolu ve rekabetçi oyun
  • çok oyunculu
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Minipoly.io, LeeZak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Minipoly.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.4k times and has received a rating of 3.64 / 5 din 56 votes. This awesome game has been made by LeeZak and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Minipoly.io game, make sure to check out our other exciting games.