Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Minicraft

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 21, 2023
Minicraft, doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi oyundur.
 • Move
  Select Block
  Jump
  Break
  Build
  Menu

Çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir Minecraft tarzı oyun mu arıyorsunuz? Minicraft'tan başkasına bakmayın! Bu oyun tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi keşfetmeyi, inşa etmeyi ve yaratmayı seven çocuklar için idealdir.

Minicraft, çevrimiçi Minecraft oyunlarının tüm eğlencesini sunar, ancak birkaç önemli fark vardır. Endişelenecek hiçbir hedef, hayvan veya sürüngen yoktur. Bunun yerine, boş zamanlarınızda haritayı keşfedebilir, canınızın istediği gibi kazabilir ve hayal gücünüzün çağrıştırdığı her şeyi inşa edebilirsiniz!

Minicraft'ın en çekici yönlerinden biri, zanaat yaparken kullandığınız tuğlaları kolaylıkla değiştirebilmenizdir. Taş, ahşap, cam ve hatta bitkiler dahil olmak üzere seçilebilecek çok sayıda malzeme var. Bu, devasa bir kale, mütevazı bir ev ya da genişleyen bir köy olsun, hayal edebileceğiniz her şeyi inşa etmeyi kolaylaştırır.

PC için Minecraft gibi oyunlar veya Minecraft gibi ama ücretsiz bir oyun arıyorsanız, Minicraft'tan başkasına bakmayın! Yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak, inşa ederken ve keşfederken eğlenmek isteyen çocuklar için harika bir seçenek. Engellenmemiş bir oyun olduğu için, kısıtlamalar hakkında endişelenmeden istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Tam özgürlük, istediğiniz gibi oynayabilirsiniz
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Minicraft, tinyDream tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Minicraft game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 3.36 / 5 din 22 votes. This awesome game has been made by tinyDream and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Minicraft game, make sure to check out our other exciting games.