Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mini Zombie Shooters

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 20, 2022
Web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu eğlenceli nişancı oyununda aç zombi yığınlarıyla yüzleşmeye hazır olun!
  • Move
    Shoot
    Pick Up Weapon

Hey, nişancı oyunları hayranları! Vakit geçirmek için iyi bir çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz, çünkü burada web sitemizde Mini Zombie Shooters oynayabilirsiniz!

Bu, tehlikeli zombilerin tüm çocuklarıyla savaşırken tüm atış becerilerinizi ve hayatta kalma içgüdülerinizi kullanmak zorunda kalacağınız bir nişancı oyunudur. Daha iyi silahlar ve sağlık paketleri aramak için haritada dolaşabilirsiniz, bu da ölümsüzlerle çok fazla karşılaşmanızın ardından kesinlikle işe yarayacaktır. Ama hepsi bu değil! Bu zombi oyunu, dünyanın her yerinden oyunculara katılabileceğiniz çok oyunculu modda da oynanabilir. Yani biraz aksiyon havasındaysanız ve sürekli olarak engellenmemiş en iyi nişancı oyunlarının peşindeyseniz, Mini Zombie Shooters sizin için doğru seçimdir! Gelin ve bir deneyin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

Oynamak için daha fazla ücretsiz oyun oynamak istiyor, ancak onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • çok oyunculu mod
  • Keşfedilecek büyük harita
  • oynamak kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Mini Zombie Shooters, OnlineGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Mini Zombie Shooters game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 765 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by OnlineGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mini Zombie Shooters game, make sure to check out our other exciting games.