Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mini Royale: Nations Season 3

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 08, 2022
Şimdiye kadar oynadığınız en yoğun çok oyunculu nişancı oyunlarından birine hazır olun! Turu kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?
 • Aim/zoom/shoot
  Jump
  Sprint
  Move

Nişan oyunları genellikle çok heyecan verici ve aksiyon dolu deneyimlerdir ve bugünün oyunu da bir istisna değildir! Mini Royale: Nations Season 3, atış ve hayatta kalma becerilerinizin sınırına kadar test edileceği engellenmemiş bir nişancı oyunudur! Counter-Strike gibi oyunlar oynadıysanız, burada edindiğiniz beceriler size iyi hizmet edecektir.

Tur başlar başlamaz doğrudan aksiyona atılırsınız. Silahlarınızı olabildiğince hızlı satın alın ve ardından rakip takımdan oyuncularla destansı çatışmalara girmeye hazırlanın! Bazı maçlarda rakip takımın bayrağını da ele geçirmeniz gerekecek, ancak bayrağa dokunduğunuz anda diğer oyuncular tarafından avlanacağınızı unutmayın. Bu nedenle, bir aksiyonun içindeyseniz ve gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha fazla çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Her gün daha pek çoğu eklenen binlerce ücretsiz oyunumuz var!

Özellikler:

 • Stilize 3D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • çok oyunculu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
October 2022
Geliştirici
Mini Royale: Nations Season 3, Faraway tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Mini Royale: Nations Season 3 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.4k times and has received a rating of 4.35 / 5 din 99 votes. This awesome game has been made by Faraway and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mini Royale: Nations Season 3 game, make sure to check out our other exciting games.