Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mine Shooter Huggy's Attack

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 30, 2023
Huggy Wuggy'nin saldırısından sağ çıkabilecek misin? Mine Shooter Huggy's Attack oynayın ve öğrenelim!
 • Move
  Shoot
  Bomb
  Reload

Heyecan verici ve eğlenceli bir nişancı oyunu oynamak ister misiniz? Mine Shooter Huggy's Attack, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu üçüncü şahıs nişancı oyunu, hızlı tempolu ve aksiyon dolu. Minecraft'takilere benzer grafiklere ve sanat tarzına sahiptir.

Mine Shooter Huggy's Attack'ta kendinizi Huggy Wuggy'lerle çevrili kapalı bir yerde bulacaksınız. Amacınız, onlar sizi yakalayamadan onları öldürmek için silahınızı kullanmaktır. Yeterli para kazanırsanız, daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olmak için cephaneliğinize daha iyi silahlar ve bombalar ekleyebilirsiniz.

Mine Shooter Huggy's Attack harika çünkü engellenmemiş bir oyun. Bu, engelsiz atış oyunları oynamayı seven çocuklar için harika bir seçimdir. Mine Shooter Huggy's Attack, heyecan verici ve zorlu bir nişancı oyunu oynarken el-göz koordinasyonunuzu test etmek istiyorsanız tam size göre bir oyun. Huggy Wuggy ile zafere giden yolda atış yapmaya ve harika zaman geçirmeye hazırlanın.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Mine Shooter Huggy's Attack, Berezka tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Mine Shooter Huggy's Attack game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 945 times and has received a rating of 3.29 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Berezka and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mine Shooter Huggy's Attack game, make sure to check out our other exciting games.