Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mine Farmer 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 02, 2023
Mine Farmer 3D ile beyninizi test edin! Tüm seviyeleri geçecek kadar akıllı mısın? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Move

Beyninizi test etmek için eğlenceli ve zorlu bir bulmaca oyunu mu arıyorsunuz? Oyun dünyasını kasıp kavuran çocuklar için heyecan verici labirent oyunu Mine Farmer 3D'den başkasına bakmayın!

Minecraft'ı anımsatan grafikler

Mine Farmer 3D, Minecraft tarzı grafikleri ve renkli, ilgi çekici tasarımı sayesinde çevrimiçi bulmaca oyunlarından hoşlanan çocuklar için ideal bir seçenektir. Zengin renkler eğlenceli ve dinamik bir atmosfer yaratarak sizi yepyeni bir macera ve heyecan dünyasına götürür.

Çocuklar için zorlu bir labirent oyunu

Labirentte ilerlerken engelleri aşmak ve çimleri biçmek için zekanızı ve hızlı tepkilerinizi kullanmanız gerekecek. Ancak dikkatli olun: Bir kez başladıktan sonra duvara çarpana kadar duramayacaksınız! Mine Farmer 3D bu nedenle her yaştan çocuk için zorlu ve ilginç bir labirent oyunudur.

Güvenli ve güvenli Unblocked66 oyun kategorisi

Ve Mine Farmer 3D, Unblocked66 oyun kategorisinin bir parçası olduğundan, çevrimiçi oyun için güvenli bir seçim olduğundan emin olabilirsiniz. Mine Farmer 3D dünyasını, herhangi bir şey indirme veya yükleme endişesi duymadan hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Minecraft oyunları sevenler için mükemmel

Peki ne bekliyorsun? Klavyenizi kapın ve bugün Mine Farmer 3D oynamaya başlayın - Minecraft oyunlarını ve zorlu çevrimiçi bulmacaları seven çocuklar için mükemmel bir seçim! Hepsinden iyisi, kendi evinizin rahatlığında keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Deneyin ve çocuklar için bu heyecan verici labirent oyununda ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Seviyeler giderek daha zorlu hale geliyor
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Mine Farmer 3D, onedoe tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mine Farmer 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 990 times and has received a rating of 4.13 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by onedoe and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mine Farmer 3D game, make sure to check out our other exciting games.