Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mine & Craft 2048

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 28, 2023
Orijinal 2048 oyununu beğendiyseniz, bunun Minecraft temalı bu versiyonuna da bayılacaksınız! Hemen burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Mine & Craft 2048, Minecraft grafiklerini ve 3B görünümü 2048 oyununun klasik oynanışıyla birleştiren çevrimiçi bir bulmaca oyunudur. Mine & Craft 2048, orijinal 2048 gibi bir bulmaca oyunudur. Stratejik düşünmenizi ve planlamanızı sağlar. Düşünmeyi seven ve sorunları ne kadar iyi çözebileceklerini görmek isteyen insanlar için harika bir çevrimiçi oyun.

O zamanlar 19 yaşında olan İtalyan geliştirici Gabriele Cirulli, 2048 oyununu 2014 yılında yaptı. Oynaması kolay ama aynı zamanda çok eğlenceli olduğu için kısa sürede popüler oldu. Oyun 4x4'lük bir ızgarada oynanır ve amaç, aynı numaralı iki taşı birleştirerek daha yüksek numaralı yeni bir taş oluşturmak için numaralı taşları ızgara etrafında hareket ettirmektir. Amaç 2048 numaralı taş yapmak, bu yüzden oyunun adı bu.

Aynı kurallar Mine & Craft 2048'de de geçerlidir, ancak oyunda bir Minecraft dönüşü vardır. Oyun, popüler oyun Minecraft'tan grafiklere sahiptir. 3B görünüm oyuna daha fazla derinlik katar ve oyunu görsel olarak daha çekici ve ilginç hale getirir. Oyun, orijinal 2048 oyunuyla aynı şekilde oynanır, bu nedenle oyuncular oyunun nasıl çalıştığını zaten bileceklerdir.

Mine & Craft 2048'de, daha yüksek sayılara ulaşmak için karoları akıllıca nasıl birleştireceğinizi düşünmeniz gerekecek. Yaptığınız her hareket tüm ızgarayı etkileyebilir, bu nedenle ileriyi düşünmeniz ve aynı anda birden fazla hamle düşünmeniz gerekir. Oyun devam ettikçe daha da zorlaşıyor ve oyuncuların devam etmek için sorunları çözebilmeleri gerekecek.

Sonuç olarak Mine & Craft 2048, klasik 2048 oyununa Minecraft havası katan eğlenceli ve ilginç bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Stratejik düşünmenizi ve planlamanızı sağlayan bir zeka oyunudur, bu da onu çevrimiçi düşünme oyunları oynamayı seven insanlar için harika bir oyun yapar. Mine & Craft 2048, ister Minecraft'ı, ister genel olarak bulmaca oyunlarını seviyor olun, sizi saatlerce meşgul edecek.

Sitemizde her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Birçoğu engellenmemiş oyunlardır. Daha da iyisi, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • İyi zeka oyunu
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Şubat 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mine & Craft 2048 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mine & Craft 2048 game, make sure to check out our other exciting games.