Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

TMNT: Mikey's Day Off

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 08, 2015
TMNT: Mikey's Day Off, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi oyundur!
  • Play

Web sitemizde en yeni ve en iyi ücretsiz çevrimiçi çizgi film oyunlarını burada oynayın. Bu harika Mikey's Day Off gibi harika yeni eğlenceli beceri oyunu. Mikey gece izinli, kaplumbağa inindeki herkesi gizlice kızdırmak için ninja becerilerini kullanmasına yardım et! Oyunu oynamak için fareyi kullanarak fırlat'a tıklayın. Fana dikkat edin, kağıdınızın gidişatını değiştirecektir. Çok puan toplayın ve çevrimiçi eğlenin! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!!!!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This TMNT: Mikey's Day Off game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 18.7k times and has received a rating of 3.83 / 5 din 24 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this TMNT: Mikey's Day Off game, make sure to check out our other exciting games.