Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Microsoft Jewel 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 02, 2023
İlk saniyeden itibaren sizi içine çekecek eğlenceli ve bağımlılık yapan bir 3'lü eşleştirme oyunu Microsoft Jewel 2'ye hazır olun!
  • Interact With The Game

Microsoft Jewel 2, oyuncuların tahtayı temizlemek ve puan kazanmak için aynı renkteki taşları eşleştirmesi gereken basit bir bulmaca oyunudur. Oyun, her seviyede oyuncuların sınırlı sayıda hamle ile belirli hedeflere ulaşmasını gerektiren, birden fazla artan zorluk seviyesi sunar.

Yakındaki bir mücevherle değiştirmek için bir cevheri tıklayıp sürüklemeniz yeterlidir. Aynı renkteki üç veya daha fazla taş hizalandığında tahtadan kaldırılacak ve yeni taşlarla değiştirilecek. Amaç, mümkün olduğu kadar çok mücevherden kurtulmak ve hamleleriniz bitmeden olabildiğince çok puan toplamaktır.

Microsoft Jewel 2, oyuncuların seviyeleri daha hızlı tamamlamasına yardımcı olmak için belirli mücevher türlerini eşleştirerek kazanılabilecek güçlendirmeler ve bonuslar sunar. Örneğin, tek bir harekette dört veya daha fazla taşı eşleştirmek, eşleştirildiğinde tüm satırı veya sütunu temizleyebilen özel bir mücevher oluşturur.

Microsoft Jewel 2 oynamak için bazı ipuçları ve püf noktaları şunları içerir:

  • Tek bir hamlede dört veya daha fazla taşı eşleştirerek özel taşlar yaratma fırsatlarını araştırın.
  • Art arda gelen maçlar için daha fazla fırsat yaratacağından, önce tahtanın altındaki taşları temizlemeye çalışın.
  • Kalan hamle sayısına dikkat edin ve hamleleriniz bitmeden seviye hedeflerini karşılayabileceğinizden emin olmak için önceden plan yapmaya çalışın.

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Atari oyunlarından 3'lü eşleştirme oyunlarına, çevrimiçi yapboz oyunlarına ve engelsiz oyunlara kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Microsoft Jewel 2, Microsoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Microsoft Jewel 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 795 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Microsoft and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Microsoft Jewel 2 game, make sure to check out our other exciting games.