Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Metal Black Wars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 25, 2022
1001-oyun.com'da en popüler nişancı oyunlarından birini ücretsiz oynayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!
 • Move
  Jump
  Shoot
  Grenade
  Heal
  Reload

Engellenmemiş en iyi nişancı oyunları erkenden web sitemize giriyor! Bugün Metal Black Wars hakkında her şey!

Bu, çok iyi olduğu için oynamaya devam ettiğiniz ücretsiz atış oyunlarından biridir! Ve oynamak gerçekten çok kolay. Oyun başlar başlamaz, kullanabileceğiniz düğmelerin kısa bir tanıtımını alırsınız ve ardından doğrudan harekete geçersiniz, saçmalık yok!

Bu 2D nişancı oyunu, seviye tasarımı ve kesintisiz aksiyonuyla size zamansız bir klasik olan Contra'yı hatırlatabilir. Tüm düşmanlarınızı aynısını size yapmadan önce yok etmek için üstün atış becerilerinizi kullanın! Ve hepsi oyunla ilgili. Sadece doğrudan konuya ve son derece eğlenceli! Yani harika çevrimiçi atış oyunları oynama havasındaysanız, Metal Black Wars'ı denemekten çekinmeyin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Açılabilir ve yükseltilebilir silahlar
 • Yoğun patron dövüşleri
 • Yükseltilebilir karakter becerileri
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
Metal Black Wars, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Metal Black Wars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 4.08 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Metal Black Wars game, make sure to check out our other exciting games.