Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mega Ramp Car Stunts

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 25, 2023
Mega Ramp Car Stunts ile sürüş becerilerinizi test edin! Her seviyeyi temizlemek için gerekenlere sahip misiniz?
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera
  Nitro

Mega Ramp Car Stunts, yeteneklerinizi ve sabrınızı test edecek ücretsiz bir çevrimiçi yarış oyunudur. Bu oyunda, harika görünen askıya alınmış pistlerde araba kullanacaksınız. Bir hata, onlardan kaymanıza neden olur. Oyunda ustalaşmak, yetenek, el-göz koordinasyonu ve azim kombinasyonunu gerektirir. Oyunda mevcut beş araba var, bunlardan ilki zaten kilidi açılmış ve oynanabilir durumda. Oyun içi para birimi harcayarak kalan arabaların kilidini açabilirsiniz.

Oyunun seviyeleri zor ve sizi saatlerce eğlendirecek. Her seviye, sürüş becerilerinizi test etmek ve sizi koltuğunuzun kenarında tutmak için tasarlanmıştır. Aracınızı her zaman yolda tutmanız gerektiğinden sarkan paletler ek bir karmaşıklık düzeyi sağlar. Oyun zorlu olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak pratik ve sebatla kazanmak mümkündür.

Mega Ramp Car Stunts, araba sürme oyunlarını sevenler ve meydan okumak isteyenler için harika bir oyun. Çarpıcı grafikler ve pürüzsüz oyun, oynamayı bir zevk haline getiriyor. Askıya alınmış pistlerin ek zorluğu, onu diğer araba sürme oyunlarına kıyasla benzersiz bir deneyim haline getiriyor. Her biri kendine özgü özelliklere sahip 5 araba arasından seçim yapabileceğiniz oyundan asla sıkılmayacaksınız. Mega Rampa Araba Dublörlerini indirin ve sürüş becerilerinizi bugün test edin!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Zorlu seviyeler
 • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2023
Geliştirici
Mega Ramp Car Stunts, Great Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mega Ramp Car Stunts game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.4k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by Great Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mega Ramp Car Stunts game, make sure to check out our other exciting games.