Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

MediEvil

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 24, 2022
Artık MediEvil'i burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayabilirsiniz! Oynat'a tıklayın ve tüm zamanların bu klasiğinin keyfini çıkarın!
 • Move
  Jump
  Attack
  Block
  Charge Attack
  Start
  Select

Eski tarz video oyunlarının hayranı mısınız? Eski oyunlar, geçmiş günlerin hüzünlü düşüncelerini çağrıştırıyor mu? Yani, geçmişten bir patlama arıyorsanız, MediEvil'e göz atın! Bu doğru! PlayStation 1 platformu için orijinal MediEvil oyunudur ve web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur!

Bu harika oyunu hiç oynamadıysanız, retro havası ve eski grafikler tarafından ertelenmeyin! Oynamak çok eğlenceli!

Karikatürümsü grafikler ve Cadılar Bayramı benzeri ruh halinin yanı sıra dahiyane seviye tasarımının birleşimi, inanılmaz bir oyun deneyimi ile sonuçlanır. MediEvil, ev konsollarının ilk günlerinde popüler olan klasik hack and slash oyunlarından biridir.

Eski moda olmak, o dönemin birçok oyunu gibi oyunun aşırı derecede zor olduğu anlamına gelmez. Kesinlikle kendi engelleri var, ancak bunlar sadece tüm deneyimi geliştirmeye hizmet ediyor.

MediEvil'in burada açıklamayacağımız kendi ilgi çekici konusu var. Bilmeniz gereken şey, bir ölümsüz şövalye olduğunuz ve aynı anda görev eşyalarını ararken karşılaştığınız tüm zombileri kesmeniz gerektiğidir. Bu oyunu ilk çıktığında oynama şansınız olmadıysa, şimdi oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Daha da fazla ücretsiz oyun oynamak istiyorsanız oyun kategorilerimize göz atın! Aralarından seçim yapabileceğimiz bir sürü harika oyun var ve bunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlar!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Harika orijinal film müziği
 • Ürkütücü Cadılar Bayramı atmosferi
 • Akışkan animasyonları
 • Özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
October 1998
Geliştirici
MediEvil, SCE Cambridge Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This MediEvil game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.6k times and has received a rating of 4.69 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by SCE Cambridge Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this MediEvil game, make sure to check out our other exciting games.