Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

MediEvil 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 07, 2022
Ölümsüz şövalye kahramanımız MediEvil 2'de geri dönüyor! Yeni bir maceraya katılmaya hazır mısınız?
 • Move
  Jump
  Attack
  Block
  Charge Attack
  Start
  Select

Retro oyun hayranı mısınız? Boş zamanlarında klasik oyunlar oynamayı sever misin? O zaman denemeniz için harika bir oyunumuz var! MediEvil 2 şimdi burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz!

MediEvil 2'de ölümsüz şövalye Sir Daniel, ana karakter olarak muzaffer bir dönüş yapıyor. Bu sefer aksiyon, ilk oyundan 500 yıl sonra, 1886'da gerçekleşiyor. Lord Palethorn adındaki bir büyücü Kensington'da bir büyü kitabı bulur ve onu Londra şehrinde Sir Dan da dahil olmak üzere ölüleri diriltmek için kullanır. Dan şimdi eksik büyü kitabı sayfalarını bulmanın yanı sıra çok sayıda zombiyle savaşmak zorunda.

MediEvil 2, ilk oyunu harika yapan her şeye, ilginç mekanlara, akıcı animasyonlara, duyarlı kontrollere ve eğlenceli bir hikayeye sahiptir. Hem eski oyunları hem de orta çağ oyunlarını seviyorsanız veya bu eski okul oyunlarını seviyorsanız, MediEvil 2'yi denemenizi şiddetle tavsiye ederiz!

Web sitemizde her gün yepyeni bir oyun oynayın! Çoğu engellenmemiş oyun olan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda hiçbir şey ödemeden oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • İyi görünümlü retro grafikler
 • Atmosferik konumlar
 • Pürüzsüz animasyonlar
 • komik hikaye
 • Bu Play Station 1 oyununu tamamen internet tarayıcınızda oynayabilirsiniz.

Yayın tarihi
April 2000
Geliştirici
MediEvil 2, SCE Cambridge Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This MediEvil 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by SCE Cambridge Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this MediEvil 2 game, make sure to check out our other exciting games.