Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Medal Of Honor - Underground

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 08, 2022
Medal of Honor - Underground'u web sitemizde tamamen ücretsiz oynayın! Başka bir klasik oyuna hazır mısınız?
 • Move
  Shoot
  Switch Weapons
  Jump
  Strife Left
  Strife Right
  Crouch
  Start
  Select

Modern atış oyunlarının artık doğal kabul ettiğimiz birçok özelliği var, ancak birinci şahıs nişancı oyunlarının daha basit ve daha basit olduğu bir zaman vardı ve Medal of Honor - Underground böyle bir oyundur.

Medal of Honor'un en son adı 2020'nin sonlarında çıkacak olan bir nişancı oyunu serisi olduğunu zaten bildiğinizden eminiz ve belki de bu seriden bazı oyunlar oynamışsınızdır. Bugünün oyunu sizi çok gerilere, serinin kökenlerine yaklaştırıyor. Medal of Honor - Underground, serinin ikinci oyunudur ve 2000 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyunun hikayesi 1940'ta Fransa'nın Almanya tarafından işgal edildiği dönemde geçmektedir. Eşyaları elde ederek, nesnelerle etkileşime girerek ve her türlü hedefi yok ederek ve ayrıca silah kullanarak çeşitli görevleri tamamlamanız gerekecek. Medal of Honor - Underground, serbest atış oyunlarının tüm hayranları için mükemmel bir seçimdir, bu yüzden bu insanlardan biriyseniz, devam edin ve deneyin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atarsanız, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Akıllı seviye tasarımı
 • ilginç hikaye
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
October 2000
Geliştirici
Medal of Honor - Underground, DreamWorks Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Medal Of Honor - Underground game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.6k times and has received a rating of 4.83 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by DreamWorks Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Medal Of Honor - Underground game, make sure to check out our other exciting games.