Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mecha Hunter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 05, 2022
Get your daily dose of over-the-top action with Mecha Hunter! Are you skilled enough to fight the other Mechs?
 • Navigate/ Aim/zoom In/shoot
  Move/balance
  Missile
  Role/drive
  Change Camera
  Mute
  Lock/Unlock Cursor

Engellenmemiş bazı harika nişancı oyunları oynamak ister misiniz? Siz de Mech'leri sever misiniz? O zaman bir ziyafet içindesiniz, çünkü burada 1001-oyun.com'da tüm kutuları kontrol eden bir oyunumuz var!

Mecha Hunter, her şeyi yok etmek için ihtiyacınız olan tüm araçlarla güçlü bir Mech'in kontrolünü elinize aldığınız bir atış oyunudur. Haritada düşmanları arayın, güçlü füzeler göndermek için bir düğmeye basın ve diğer Mech'leri patlayana kadar vurun. Ama dahası var! Ayrıca kilidini açabileceğin Mech'ler de alabilirsin, o yüzden bunlara da dikkat et.

Mecha Hunter, çılgın, abartılı aksiyon ve havalı görünen patlamalara sahip çocuklar için bir atış oyunudur. Bir şans verebilirsiniz! Daha fazla silah oyunu için oyun kategorilerimize göz atın. Şu anda binlerce ücretsiz çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Harika görünümlü Mech'ler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Mecha Hunter, Studd Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Mecha Hunter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by Studd Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mecha Hunter game, make sure to check out our other exciting games.