Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Max Vs Gangsters Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 24, 2023
Gangsterler ve haydutlarla dolu koca bir depoyu ele geçirirken atış becerilerinizi test etmeye hazırlanın!
 • Aim/zoom/shoot
  Move
  Reload
  Run
  Crouch
  Interact/continue
  Jump
  Switch Weapons
  Grenade

Max vs Gangsterler: Barışı Geri Getirmek İçin Savaşa Katılın

Becerilerinizi test edecek ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak, kalp atışlarınızı hızlandıran, aksiyon dolu bir atış oyununa kendinizi kaptırmaya hazır olun! Max vs Gangsters, engelsiz nişancı oyunları, çevrimiçi nişancı oyunları ve çevrimiçi aksiyon oyunları hayranları için mükemmel bir oyundur.

Bir Silahşör Olun ve Ünlü Suçluları Alt Edin

Cesur bir polis memuru olarak, şehri ele geçiren kötü şöhretli suçluları alaşağı etmelisiniz. Elinizin altındaki silahlar ve cephaneyle, saldırgan dalgalarını savuşturmak ve masum sivilleri korumak için stratejik becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Kalbinizde bir silahşör müsünüz? O zaman bu oyun tam size göre!

Taktik Yeteneklerinize ve Reflekslerinize Meydan Okuyun

Max vs Gangsters, reflekslerinizi ve taktik yeteneklerinizi zorlayacak heyecan verici bir nişancı oyunudur. Şimdi Unblocked66 oyunları kategorisinde oynayın ve saatlerce kesintisiz eğlencenin tadını çıkarın.

Büyük Alanlarda Seyahat Edin ve Arsenalinizi Yükseltin

Büyük alanlarda seyahat edin ve saldırılarından kaçınırken kötü insanları ortadan kaldırın. Görevlerde ilerledikçe düşmanlarınızı yenmek giderek zorlaşacak, bu nedenle oyunun bir adım önünde olmak için hem silahlarınızı hem de becerilerinizi yükseltmeniz önemlidir.

Masum Hayatları Koruyun ve Dikkatlice Nişan Alın

Bu oyun sadece ateş etmekle ilgili değil - başarılı olmak için stratejik ve dikkatli taktikler kullanmanız gerekecek. Masum hayatları korumak, kötü adamları alt etmek kadar önemlidir, bu yüzden dikkatli bir şekilde nişan alın ve sivilleri vurmaktan kaçının.

Aksiyona Katılın ve Nihai Heyecanı Yaşayın

Sizi saatlerce meşgul edecek, adrenalin dolu bir çevrimiçi nişancı oyunu arıyorsanız, Max vs Gangsters mükemmel bir seçimdir. Aksiyona şimdi katılın ve şehirdeki en tehlikeli suçlularla mücadele eden bir polis memuru olmanın en büyük heyecanını yaşayın!

Özellikler:

 • 3D düşük poli grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Max vs Gangsters Game, BORNIS GameLab tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Max Vs Gangsters Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by BORNIS GameLab and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Max Vs Gangsters Game game, make sure to check out our other exciting games.