Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Martial Arts: Fighter Duel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 11, 2022
Dövüş Sanatları: Dövüşçü Düellosu ile gerçekten ne kadar yetenekli bir dövüş sanatçısı olduğunuzu kanıtlamaya hazır olun! Web sitemizde
  • Interact With The Game
    Move/balance/jump/kick/punch
    Move/balance/jump/kick/punch

Dövüş sanatlarını sever misin? O halde muhtemelen dövüş oyunlarını da seviyorsunuzdur! Ve eğer bu doğruysa, web sitemizde denemeniz için mükemmel bir dövüş oyunumuz var: Martial Arts: Fighter Duel!

Aralarından seçim yapabileceğiniz 17 dövüşçüden oluşan bir kadro ve etkileyici dövüş hareketleri ile bu çevrimiçi oyun sizi kendine bağlayacak. Dövüşler yoğundur ve vuruşlardan kaçınırken ve rakibinize yumruk atarken hızlı tepkilerinize güvenmeniz gerekir. Ve bu oyunu denemek için bir nedene daha ihtiyacınız varsa, 2 Oyuncu Modu da var. Böylece, AI ile savaşırken kombolarınızda ustalaştıktan sonra, bir arkadaşınızı davet edebilir ve onlara karşı birkaç maç yapabilirsiniz!

1001-oyun.com'da bu sokak dövüşü oyununu tamamen ücretsiz ve daha birçok ücretsiz oyunu çevrim içi olarak deneyin!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Muhteşem dövüş kombinasyonları
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 17 dövüşçü
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Martial Arts: Fighter Duel, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Martial Arts: Fighter Duel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Martial Arts: Fighter Duel game, make sure to check out our other exciting games.