Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mangavania

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 17, 2023
Mangavania dünyası, yenilmesi gereken zorluklar ve düşmanlarla dolu seviyelerle sizi bekliyor. Bir maceraya var mısın?
  • Move
    Jump
    Attack

Çocuklar için en iyi platform oyunu Mangavania'ya hoş geldiniz! Kardeşini kurtarma görevinde olan cesur bir ninja olan Yuhiko olarak oynarken aksiyon dolu bir maceraya hazır olun. Bu pikselli dünya, ortaya çıkarılacak canavarlar ve sırlarla dolu ve hepsini yenmek size kalmış!

Mangavania, çevrimiçi oynayabileceğiniz en iyi platform oyunlarından biridir. Oyun eğlenceli ve sizi tetikte tutacak. Derin zindanlarda gezinin, yeni güçler keşfedin ve kullanın ve çok sayıda yaratıkla savaşın! Yolculuk boyunca patronlarla yüzleşmeniz gerekecek, bu yüzden A-oyununuzu getirin.

Ama bekleyin, dahası var! Mangavania, mevcut en iyi engellenmemiş oyunlardan biridir, yani PC'nizde herhangi bir sınırlama olmadan oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunda ilerledikçe, kayıp ruhları kurtarma ve ek masal unsurlarını ifşa edecek veya rehberlik sunacak küçük tüylü Ruhları kurtarma fırsatına sahip olacaksınız.

Peki ne bekliyorsun? Yolculuğunda Yuhiko'ya katılın ve yeraltı dünyasının sırlarını keşfedin. Mangavania, PC için en iyi aksiyon oyunlarından biridir ve tüm çevrimiçi platform oyunları hayranlarının mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Şimdi oynayın ve macera başlasın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Keşfedilecek karmaşık seviyeler
  • Yenilecek çok sayıda düşman
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Mangavania, Mirra Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mangavania game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 724 times and has received a rating of 1.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Mirra Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mangavania game, make sure to check out our other exciting games.