Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mahjong 3D Candy

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 04, 2023
Biraz Mahjong havasında mısın? Neden Mahjong 3D Candy'yi denemiyorsunuz? Klasik oyunun bu eğlenceli versiyonunu burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Mahjong 3D Candy: Çocuklar İçin İdeal Engelsiz Oyun! Eğlenmek için Döndürün, Tıklayın ve Eşleştirin!

Çevrimiçi oynamak için eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Mahjong 3D Candy tam size göre bir oyun! Bu sıradan oyunu öğrenmesi ve oynaması daha da kolay. Oyun bir mahjong oyunudur, yani üzerlerinde benzer resimler bulunan taşları eşleştirebilirsiniz. Ama bir terslik var! Mahjong 3D Candy 3D olarak oynanır, yani üzerlerindeki resimleri daha iyi görmek için küpleri döndürebilirsiniz. Küplerdeki resimlerin hepsi tatlıdır - şeker, kek, dondurma ve daha fazlası! Ve grafikler o kadar canlı ve renkli ki kesinlikle gözünüze çarpacak!

Bu oyun, oynamak için eğlenceli oyunlar arayan çocuklar için idealdir. Kontrolleri kavramak kolaydır: farenizle küpleri döndürün ve üzerine tıklayın. Kurallar, klasik mahjong ile neredeyse aynıdır, tıkladığınız şeyin daha iyi bir görünümünü elde etmek için küpleri döndürmenin ekstra avantajı vardır. En iyi yanı, bu oyunun engellenmemiş olmasıdır, böylece istediğiniz zaman oynayabilirsiniz!

Mahjong 3D Candy, mevcut en eğlenceli çocuk oyunlarından biridir. Rahat, yatıştırıcı ve her türden oyuncu için ideal. Öyleyse neden bekleyelim? Ne kadar eğlenebileceğinizi görmek için hemen Mahjong 3D Candy oynayın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Oyun her türlü oyuncu için mükemmel
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay
Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Mahjong 3D Candy, SoftGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mahjong 3D Candy game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 543 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by SoftGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mahjong 3D Candy game, make sure to check out our other exciting games.