Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

MageClash.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 22, 2022
Büyülü bir dünyaya adım atın ve başka bir gün hayatta kalmak için savaşın! MageClash.io'yu hemen şimdi burada, web sitemizde ücretsiz oynayın
 • Move
  Switch Spells
  Run
  Hit
  Pick item Up

Çevrimiçi io oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Durum buysa, MageClash.io'ya bakmalısınız!

Oyun başlar başlamaz garip ve büyüleyici bir dünyaya taşınacaksınız. Ancak, yalnız değilsiniz! Bölgede dolaşan birçok yaratık var ve hayatta kalmak için onlarla savaşmanız gerekecek. Ne kadar çok araştırırsanız, o kadar çok sır keşfedersiniz. Mümkün olduğu kadar çok sandık bulun ve kilidini açın, ardından gücünüzü ve gücünüzü artırmak için içindeki öğeleri kullanın. Bu macera oyunu ihtiyacınız olan her şey ve sizi saatlerce eğlendirecek, bu yüzden boş zamanınız varsa bir göz atın!

Ücretsiz olarak daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Eğer öyleyse, oyun kategorilerimize bir göz atın! Atari oyunları, kılıç oyunları ve nişan oyunları dahil olmak üzere çok sayıda türde geniş bir oyun yelpazesi sunuyoruz. Eğer düşünebilirsen, muhtemelen bizde var. Hepsinden önemlisi, web sitemizdeki oyunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlardır!

Özellikler:

 • 2D grafikler
 • Keşfetmek için büyük harita
 • Zorlu patron canavarlar
 • Bir ejderhayla savaşacaksın
 • Her biyomun benzersiz canavarları vardır
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This MageClash.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has a promising start. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this MageClash.io game, make sure to check out our other exciting games.