Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Madalin Stunt Cars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 07, 2015
Madalin Stunt Cars, 2 açık dünya haritasında 8 şaşırtıcı araba sürebileceğiniz bir 3d sürüş oyunudur.
 • Drive
  Hand Brake
  Nitro
  Reset
  Map
  Camera View
  Rear Mirror
  Lights

1001-oyun.com'da en iyi 3D araba oyunlarından bazılarını çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Madalin Stunt Cars, 2 açık dünya haritasında 8 muhteşem araba sürebileceğiniz bir 3D sürüş oyunudur.

Bu oyunu oynamanın iki yolu vardır: kendi başınıza veya başkalarıyla. Trafik, polis ve insan olmadığı için en sevdiğiniz arabada istediğiniz kadar hızlı sürebilirsiniz.

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Oyunlar bölümümüzü incelediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar oynamak istiyor ancak ne oynayacağınızdan emin değilseniz, başlamak için en iyi yer orası. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülasyon oyunlarına kadar her şeyi içeren binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün yeni bir oyun oynayabilirsiniz, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • İnanılmaz 3D grafikler
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda araba
 • Harika fizik sistemi
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2015
Geliştirici
Madalin Stunt Cars, Madalin Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Madalin Stunt Cars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 40.7k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 140 votes. This awesome game has been made by Madalin Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Madalin Stunt Cars game, make sure to check out our other exciting games.