Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mad City Matrix

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 06, 2022
Matrix dünyası bir simülasyondur ve şimdi gerçeğe uyandınız. Şimdi ne yapacaksın? onunla savaşacak mısın? Yoksa teslim mi edeceksiniz?
 • Interact With The Game
  Move
  Switch Weapons
  Reload
  Jump
  Bullet Time

Uyandın. Birden etrafınızdaki dünyanın gerçek olmadığını anlarsınız. Bu bir simülasyon. Artık bir seçeneğiniz var, ona teslim olabilir, hayatınızı eskisi gibi yaşayabilir veya onunla savaşabilirsiniz. Bu matris oyununun temeli budur.

Oyuna şehrin hemen girişindeki bir bölgede başlıyorsunuz ve kısa sürede Smith ajanlarının etrafınızı sardığını fark ediyorsunuz. Onlarla orada dövüşebilir ya da koşmaya başlayabilir ve dövüşü şehrin sokaklarına taşıyabilirsiniz. Ya eli boş savaşabilir ya da geniş silah cephanenizi kullanabilir ve birden fazla ajanı uzaktan çıkarabilirsiniz.

Mad City Matrix bir dövüş oyunu olduğu kadar bir atış oyunudur, yani istediğiniz herhangi bir yaklaşımı uygulayabilirsiniz. Her seviye, belirli bir süre boyunca ajanlarla savaşmanızdan oluşur, hedef son saniyeye kadar hayatta kalmaktır. Artık tek bir soru kaldı! Seçilmiş Kişi misin? Oynat düğmesini tıklayın ve öğrenelim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Keşfedilecek büyük şehir
 • zorlu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
April 2022
Geliştirici
Mad City Matrix, G55 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Mad City Matrix game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.3k times and has received a rating of 4.35 / 5 din 98 votes. This awesome game has been made by G55 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mad City Matrix game, make sure to check out our other exciting games.