Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Lost in The Maze

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 17, 2022
Bu zorlu labirentlerden kaçabilir misin? Yoksa zaman senden önce tükenecek mi? Burada 1001-oyun.com'da öğrenin!
  • Move

Mola zamanınızda oynamanız için mükemmel olan eğlenceli bir oyuna hazır mısınız? Lost in the Maze, bir labirentten çıkış yolunu bulmanız gereken bir labirent oyunudur. Ama işin püf noktası şu: Seviyenin hemen başında, içinde kaybolduğunuz labirentin nasıl göründüğü hakkında hiçbir fikriniz yok. Etrafta dolaşmak zorunda kalacaksınız ve bunu yaparken labirent yavaş yavaş size kendini gösterecek.

İlk seviye sadece kolay bir labirenttir, böylece kontrolleri ve oyunu nasıl oynayacağınızı anlayabilirsiniz. İlerledikçe daha da zorlaşıyor. Bir zaman sınırınız olacak ve süre dolmadan tüm labirenti keşfetmeniz gerekecek. Daha sonra, savaşamayacağınız için kaçınmanız gereken düşmanlarla da karşılaşacaksınız.

Lost in the Maze özünde hafif bir bulmaca olsa da, tam olarak bir beyin oyunu değil. Seviyeleri çözmek çok zor değil, sadece doğru miktarda mücadeleye sahipler ve elinizde biraz boş zamanınız olduğunda mükemmel bir oyun. Labirentleri çözmeye ve bunu yaparken biraz eğlenmeye hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, zaman yaklaşıyor!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • Basit ve temiz 3D grafikler
  • güzel sanat tarzı
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Lost in the Maze, DevDude tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Lost in The Maze game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by DevDude and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Lost in The Maze game, make sure to check out our other exciting games.