Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Life On Mars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 28, 2022
Kızıl gezegenin ıssız manzaralarını keşfedin ve zorlu koşullarından kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!
 • Drive
  Jump
  Scan Surroundings
  Boost

Mars'ın yüzeyini keşfetmenin nasıl bir şey olduğunu hiç düşündünüz mü? Böylesine zor bir görevi üstlenecek kadar cesur bir kaşifin ne gibi mucizeler beklediğini hiç merak ettiniz mi?

Life on Mars, sizin için bazı cevaplar içerebilecek bir bilgisayar sürüş oyunudur. Basit bir küp olarak başlarsınız. Hareket edebilirsin, ama hepsi bu. Enerjinizi şarj etmek için yol boyunca pil toplayarak bölgeyi keşfedebilir ve keşfedebilirsiniz. Etrafınıza dikkatlice bakarsanız, keşif çabalarınıza yardımcı olacak yükseltmeleri bulabilirsiniz. Atlama yükseltmesi gerçekten yararlıdır. Tekerlekleri yükseltmek için kullanabilirsiniz, bu da çevrede çok daha hızlı ve daha kolay seyahat etmenizi sağlayacaktır. İlerlemeye devam edin ve keşiflerinizi çok daha kolay hale getirecek daha fazla yükseltme ve pil bulun.

Life on Mars mükemmel bir oyundur, stilize edilmiş grafikleri ve ikna edici atmosferi kaçırmamanız gereken bir deneyim sunar!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, uzay oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü stilize 3D grafikler
 • Keşfedilecek büyük alan
 • Yükseltmeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Nisan 2022
Geliştirici
Life on Mars, Mathieu Houllier and Romain Gremmo tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Life On Mars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 3.29 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Mathieu Houllier and Romain Gremmo and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Life On Mars game, make sure to check out our other exciting games.