Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Lego Star Wars The Yoda Chronicles

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 08, 2014
LEGO Star Wars The Yoda Chronicles'ı burada, web sitemizde, doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz oynayın!
  • Click/play

LEGO Star Wars The Yoda Chronicles'da kaderini belirle! Oyunun başında, iyiler için mi yoksa kötüler için mi oynayacağınızı seçebilirsiniz. Gerçek zamanlı bir dövüş oyununda Yoda ve Padawans veya Kont Dooku ve Sith Çırakları olarak oynamayı seçin.

Görevleri farklı olacak ve düzenli olarak eski arkadaşlarla buluşacaksınız. Göreviniz her zaman rakiplerinizi yenmek olacaktır. AT-RT, BARC speeder ve X-Wing avcı uçağı gibi araçlardan oluşan bir ordu kurun. Galaksinin en güçlü silahı olabilecek şey için düşmanınızla savaşın! Web sitemizde LEGO Star Wars oyunlarını burada oynayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontrol

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 7
This Lego Star Wars The Yoda Chronicles game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 55 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Lego Star Wars The Yoda Chronicles game, make sure to check out our other exciting games.