Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Learn To Fly

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 28, 2022
Uçmayı Öğren, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak tadını çıkarabileceğiniz efsanevi bir klasik çevrimiçi oyundur!
  • Adjust Height
    Boost

Hiç Uçmayı Öğren'i duydunuz mu? 2010'ların başındaki en iyi çevrimiçi oyunlardan bazılarını gerçekten kaçırdıysanız, ancak endişelenmeyin, burada 1001-oyun.com'da bu muhteşem seriyi tekrar veya ilk kez tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. !

Bu uçan oyunda, uçmayı öğrenmek isteyen küçük bir pengueni kontrol ediyorsunuz. İlk denemeleri pek iyi değil ama bu onun cesaretini kırmıyor. Bir planör ve daha sonra kendisini daha uzun bir mesafeye fırlatmak için bir roket alabilecek duruma gelene kadar denemeye devam ediyor. Daha sonra, daha iyi ekipman alabilir ve daha iyi ve daha uzun uçuşlar için istatistiklerini artırabilir. Oyun çok basit görünüyor, ancak tonlarca eğlenceli ve daha farkına bile varmadan, çok fazla zaman kaybedeceksiniz.

Yani biraz boş zamanınız varsa ve oynamak için ücretsiz oyunlar arıyorsanız, Uçmayı Öğrenin harika bir seçim! Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
May 2009
Geliştirici
Learn to Fly, Light Bringer Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Learn To Fly game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.5k times and has received a rating of 3.59 / 5 din 162 votes. This awesome game has been made by Light Bringer Games and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Learn To Fly game, make sure to check out our other exciting games.