Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Kids Drum Drum Piano

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 20, 2022
Kids Drum Drum Piano, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak tadını çıkarabilecek çocuklar için eğlenceli bir oyundur!
  • Interact With The Game

Hey sen! Müzik dinlemeyi sever misin? Kendin yapmaya ne dersin? Kulağa iyi geliyor? O zaman gel ve Kids Drum Drum Piano'ya bir bak!

Bu, müzik becerilerinizi geliştireceğiniz eğlenceli bir piyano oyunudur. Diğer müzik oyunlarında olduğu gibi, oynarken hoparlörlerinizin veya kulaklıklarınızın açık olduğundan emin olun.

Tüm oyunu sadece fare ile kontrol ediyorsunuz, bu yüzden oynaması ve öğrenmesi gerçekten çok kolay. Piyano tuşlarına istediğiniz sırayla basabilirsiniz ve geri bildirim anında olacaktır. Duyduğunuz, piyano klavyesinde tıkladığınız notaların aynısıdır. Ve bu oyun hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Müzikteki yeteneğinizi göstermek istiyorsanız, devam edin ve Oynat'a tıklayın ve eğlence başlasın!

Hala çocukların oynayabileceği bir oyun arıyorsanız, emin olun, sizi koruduk! Web sitemizde binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu arasından seçim yapabilirsiniz, onları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize bir göz atmak! Ve dahası da var: Burada her gün oynayacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Iyi ses kalitesi
  • Çocuk dostu kullanıcı arayüzü
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Şubat 2018
Geliştirici
Kids Drum Drum Piano, ReCorp Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Kids Drum Drum Piano game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by ReCorp Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Kids Drum Drum Piano game, make sure to check out our other exciting games.