Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Keeper Of The Grove 3

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 30, 2022
Keeper of the Grove 3 ile topraklarınızı gelen düşman dalgalarından koruyun ve değerli taşlarınızın çalınmasını önleyin!
  • Interact With The Game

Strateji oyunları oynamayı sever misin? Kule savunma oyunları en sevdiğiniz çevrimiçi oyun türleri arasında mı? Öyleyse, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir kule savunma oyunumuz var: Keeper of the Grove 3!

Peki bu oyunda ne yapman gerekiyor? Mücevherlerinizi çalmak için yolunuzda yürüyen düşman ordularından topraklarınızı savunmakla görevlendirildiniz. Ama yine de çaresiz değilsin. Komutanız altında, düşman dalgalarının ilerlemesini yavaşlatmak ve durdurmak için kullanabileceğiniz savunma kuleleri gibi davranan yaratıklar var.

Her yaratığın kendi özel yetenekleri vardır ve daha da güçlü olacak şekilde yükseltilebilir. Ancak her kule ve yükseltmenin maliyeti vardır, bu nedenle kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetmeniz gerekir. Düşman dalgalarını yok ederek para kazanırsınız, ancak yine de, maksimum verimlilik için hangi tür kuleyi satın alıp yükselteceğinize ve nereye yerleştireceğinize dikkatlice karar vermeniz gerekir.

Yani ne düşünüyorsun? Bugün bir strateji dehası rolünü oynamak ister misiniz? Öyleyse hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, savaş birazdan başlamak üzere!

Keeper of the Grove 3'ten keyif aldınız mı ve engellenmemiş daha fazla kule savunma oyunu mu arıyorsunuz? Şanslısın! Sadece daha fazla ücretsiz kule savunma oyunumuz olduğu için değil, aynı zamanda onlara ayrılmış bütün bir kategorimiz var. Buna bir bak! Ya da belki başka tür oyunlar oynamak istersiniz? Bu durumda, sizi de koruduk! Şu anda deneyebileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, birçoğu En İyi Oyunlar sayfamızda, ancak daha fazlası için oyun kategorilerimizi keşfedebilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Her kule yükseltilebilir
  • zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
January 2022
Geliştirici
Keeper of the Grove 3, Y8 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Keeper Of The Grove 3 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Y8 and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Keeper Of The Grove 3 game, make sure to check out our other exciting games.