Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

K-pop Stars Inspired Look

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 20, 2022
Web sitemizdeki bu eğlenceli giydirme oyunuyla yeni moda stillerini keşfedin ve benzersiz kıyafetleri deneyin!
  • Interact With The Game

Web sitemizde yeni bir giydirme oyununun zamanı geldi ve bu hafta K-pop Stars Inspired Look!

Kızlara yönelik bu giydirme oyununda K-pop kıyafetlerini keşfetme ve deneme şansına sahip olacaksınız. Bu 6 kızın her birinin kendine özgü gardırop ve aksesuarları var. Hepsini denediğinizden ve her biri için en iyi görünen kıyafeti elde etmek için birleştirdiğinizden emin olun! Bu moda oyununda yanlış bir kombinasyon yok, bu yüzden yaratıcılığınızın akmasına izin verin. Yani kızların ücretsiz oynayabileceği güzel moda oyunları arıyorsanız doğru yere geldiniz! Tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kıyafet seçeneği
  • Her kızın benzersiz bir gardıropu vardır
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
K-pop Stars Inspired Look, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This K-pop Stars Inspired Look game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 2.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this K-pop Stars Inspired Look game, make sure to check out our other exciting games.