Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jojo's Bizarre Adventure

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 15, 2022
1001-oyun.com'da bugünün oyunuyla Jojo'nun Bizarre Adventures dünyasına adım atın!
  • Move
    Action Buttons
    Start
    Select

Çevrimiçi dövüş oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ve Jojo's Bizarre Adventures anime veya manga hayranıysanız, bir ziyafet içindesiniz! Bugünden itibaren Playstation 1 oyunu Jojo's Bizarre Adventure'ı sitemizde oynayabilirsiniz! Bunun geldiğini görmedin, değil mi? Jojo'nun Bizzare Maceraları? 1001-oyun.com'da mı?

Bu çevrimiçi dövüş oyunu, en sevdiğiniz Jojo's Bizarre Adventures anime ve manga karakterleri olarak oynamanıza ve muhteşem dövüşlere katılmanıza izin verir. Tıpkı animasyon dizisindeki gibi, dövüşler sırasında yıkıcı kombolar kullanabilirsiniz.

Oyun, manganın üçüncü ana hikayesi olan Stardust Crusaders'a dayanıyor ve "Stand" olarak bilinen doğaüstü bir yeteneğe sahip Japon bir genç olan Jotaro Kujo'yu takip ediyor. Jotaro, büyükbabası Joseph Joestar'a yaklaştığında, bu gücün Joestar ailesinin yeminli düşmanı Dio Brando'nun sonucu olduğunu keşfeder. Annesinin hayatı kontrol edilemeyen bir Stand tarafından tehdit edildiğinde, Jotaro ve Joseph, Dio'yu bulmak ve onu iyileştirmek için yola çıkarlar.

Öyleyse, bazı muhteşem anime dövüşlerine katılmaya hazırsanız, Oynat düğmesine basın ve bize elinizdekileri gösterin!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller (Kontroller özelleştirilebilir)

Yayın tarihi
Aralık 1998
Geliştirici
Jojo's Bizarre Adventure, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Jojo's Bizarre Adventure game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 1.80 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jojo's Bizarre Adventure game, make sure to check out our other exciting games.