Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jewels Classic

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 25, 2023
Jewels Classic, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur!
  • Interact With The Game

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir 3'lü eşleştirme oyunu mu arıyorsunuz? Jewels Classic'ten başkasına bakmayın! Parlak ve renkli grafikler, yalnızca farenizi kullanarak basit kontroller ve sonsuz saatler süren oynanış ile bu gündelik çevrimiçi oyun, her yaştan oyuncu için mükemmeldir.

Sıradan bir oyuncu olarak, aynı renkteki 3 veya daha fazla elması eşleştirerek onları yok etme mücadelesinin tadını çıkaracaksınız. Yine de, aynı türden dört tanesini eşleştirirseniz, daha da fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak bir süper mücevher üreteceksiniz! Ve Jewels Classic'in engellemesi kaldırıldığı için onu istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

İster çocuk olun, ister ruhen çocuk olun, Jewels Classic sizin için en iyi çevrimiçi 3'lü eşleştirme oyunudur. Öyleyse neden bekleyelim? Hemen oynamaya başlayın ve kaç tane mücevher eşleştirebileceğinizi görün!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Canlı 2D grafikler
  • Basit ve bağımlılık yapan oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Jewels Classic, SUN.STUDIO tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Jewels Classic game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 546 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by SUN.STUDIO and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jewels Classic game, make sure to check out our other exciting games.