Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jewels Blitz 5

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 22, 2022
Bu Jewels Blitz 5 ile engelsiz eğlenceye hazır olun! Hemen burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Ücretsiz maç 3 oyun arıyorsanız, Jewels Blitz 5'ten başkasına bakmayın!

Bu, ekranınıza bağlı kalmanızı sağlayacak mükemmel bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Parlak grafikleri, öğrenmesi kolay kontrolleri ve bağımlılık yaratan oynanışı ile Jewels Blitz 5, elinizde bu kadar boş zamanınız olduğu zamanlar için mükemmel bir seçimdir. Ve burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz! Öyleyse, çevrimiçi olarak 3'lü maç oynama havasındaysanız, Oynat düğmesini tıklayın ve başlayalım!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 3D grafikler
  • bağımlılık yapıcı oyun
  • oynamak kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Jewels Blitz 5, SoftGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Jewels Blitz 5 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 4.83 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by SoftGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jewels Blitz 5 game, make sure to check out our other exciting games.