Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jewel Christmas Story

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 07, 2022
Jewel Christmas Story, Noel'in gelmesini beklerken soğuk bir kış gününde oynamak için mükemmel bir oyundur, o yüzden hemen devam edin ve bir deneyi
  • Interact With The Game

Boş zamanınızda oynamak için iyi bir 3'lü eşleştirme oyunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, denemeniz için harika bir oyunumuz var: Jewel Christmas Story!

Bu Noel oyunu, uzun bir günün ardından eğlenceli ve gündelik bir şeyler oynamak istediğiniz zamanlar için mükemmel bir seçimdir. Çocuklara yönelik tüm Noel oyunları gibi, bu oyun da parlak ve renkli grafiklere sahip, öğrenmesi ve oynaması kolay ve gözlem becerilerinizi geliştirirken çok eğlenceli. Candy Crush'a benzer şekilde her bölümü sınırlı sayıda hamle ile çözmeniz gerekecek ve hamleleriniz biterse kaybedersiniz.

Oynarken, güçlü kombolar oluşturmak için hareketlerinizi planlayabilir ve aynı anda çok sayıda puan kazanarak sizi seviyeyi kazanmaya yaklaştırabilirsiniz. Ve seviyelerden bahsetmişken, 500 tane var. Evet, doğru okudunuz, oynamanız için 500 seviye. O yüzden kendinize bir fincan sıcak çikolata alın ve rahat ve rahatlatıcı bir oyuna hazır olun!

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli grafikler
  • 500 seviye
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Jewel Christmas Story, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Jewel Christmas Story game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jewel Christmas Story game, make sure to check out our other exciting games.