Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jet Racing Extreme

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 16, 2015
Sonsuz sayıda atari yarış oyunundan sıkıldıysanız, ihtiyacınız olan şey bu! İki jet motorlu prototip bir araç kullanacaksınız.
  • Move
    Brake / Reverse

Sonsuz sayıda atari yarış oyunundan sıkıldıysanız, ihtiyacınız olan şey bu! Bu oyunda gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş iki jet motorlu ve iki roket iticili prototip bir araç kullanacaksınız. Arabanın kilitlenmemiş ayarları ve esnek bir yükseltme modeli vardır, böylece aracı istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Çeşitli yarış türlerini deneyebilirsiniz: hayatta kalma, hızlandırılmış, akrobasi hareketleri, alıştırma ve diğerleri. Maksimum hızı çevirin, jet motorlu bir yarış makinesini sürün ve yoldaki tüm engelleri ve zıplamaları aşarak yolu fethedin. Garajı ziyaret edin, aracı onarın ve daha iyi bir pas oyununa yükseltin. Sorunsuz bir döngü oluşturmaya çalışın. Pistten çıksanız bile yarış burada bitmiyor.

Hızı artırın ve kumlu alanlarda sürün. İyi eğlenceler!

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Jet Racing Extreme game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.8k times and has received a rating of 4.53 / 5 din 32 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Jet Racing Extreme game, make sure to check out our other exciting games.