Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Japan Drift Racing Car Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 15, 2023
Sürüş becerilerinizi Japonya'nın işlek caddelerine taşımaya hazır mısınız? Eğer öyleyse, Japan Drift Racing Car Simulator'ı deneyin!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Nitro
  Light
  Direction Light

Engelsiz Araba Sürükleme Oyunlarının Heyecanının Tadını Çıkarın

Japan Drift Racing Car Simulator, engellenmemiş araba sürükleme oyunlarının heyecan verici koşuşturmacasını deneyimlemek için engellenmemiş en iyi çevrimiçi araba sürükleme oyunlarından biri olarak kabul edilir. Bu geniş açık dünya oyunu, genişleyen bir şehirde geçiyor ve sizi büyüleyecek adrenalin dolu bir deneyim sunuyor.

Heyecan Verici Oyuna Katılın

Her biri benzersiz özelliklere sahip, özenle hazırlanmış altı Japon sürüklenme aracının kontrolünü ele geçirirken kendinizi heyecan verici oyuna kaptırın. Büyüleyici drift modunda şehrin sokaklarında ustalıkla gezinin, trafikten kaçın ve yarış becerilerinizi açığa çıkarın.

Muhteşem ve Ayrıntılı Grafikler

Çarpıcı görseller ve gerçekçi ayrıntılar içeren oyunun üstün grafiklerinin büyüsüne kapılmaya hazırlanın. Karmaşık ayrıntılara sahip 3B araç modellerinden özenle hazırlanmış şehir manzaralarına kadar her öğe, sürükleyici ve özgün bir oyun deneyimine katkıda bulunur.

İçinizdeki yarışçıyı dışarı çıkarın.

Her zaman popüler olan çevrimiçi araba sürme oyunları kategorisinde Japan Drift Racing Car Simulator, hem çocuklar hem de meraklıları için en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. Engellenmemiş araba sürükleme oyunları için nihai sığınağa girerken içinizdeki yarışçıyı serbest bırakın. Önünüzdeki geniş açık yollar sizi sınırlarınızı test etmeye çağırırken, trafiğin olmaması engelsiz bir yarışa izin verir.

Aracınızı Seçin ve Engelleri Aşın

Ambiyansa katkıda bulunan gökdelenler ve neon aydınlatma ile sizi çevreleyen nefes kesen manzaraların keyfini çıkarın. Ve vurgu? Son teknoloji yarış araçlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmanıza izin veren hız kısıtlamaları yoktur. Popüler Unblocked66 Games kategorisi de dahil olmak üzere, şehrin çok sayıdaki otoparkındaki geniş araç yelpazesinden tercih ettiğiniz aracı seçin. Seçiminizi yaptıktan sonra yola çıkın ve yarışın heyecanı sizi tüketsin.

Drift Sanatında Ustalaşın

Fizik kurallarına meydan okuyarak ve arkanızda lastik izleri bırakarak virajlarda zahmetsizce sürüklenirken yüzünüze çarpan rüzgarı hissedin. Japan Drift Yarış Arabası Simülatörü, hem acemilere hem de deneyimli sürüş oyunları gazilerine hitap ediyor. Sezgisel oynanışı ve kullanıcı dostu kontrolleri ile herkes hızla adapte olabilir ve drift yapma ve yarışma heyecanını yeniden yaşamaya başlayabilir. Karmaşık dönüşlerde gezinirken adrenalini kucaklayın ve şehrin önünüze çıkardığı zorlukların üstesinden gelin. Drift yarışlarındaki ustalığınızı sergileyerek rakiplerinizi geride bırakın ve galip gelirken onları arkanızda bırakın.

Adrenalin Dolu Bir Yolculuğa Çıkın

Geniş bir şehrin hareketli sokaklarında, kuralların sizin tarafınızdan belirlendiği ve sınırları zorlamanın teşvik edildiği heyecan verici bir yolculuğa hazırlanın. Japan Drift Racing Car Simulator, drift sanatının kentsel sokak yarışının cazibesiyle birleştiği adrenalin dolu bir macera arayanlar için çevrimiçi sürüş oyunları kategorisinde en iyi seçimdir. Kemerlerinizi bağlayın, motorlarınızı çalıştırın ve heyecan başlasın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Sürebileceğiniz 6 mevcut araba
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2023
Geliştirici
Japan Drift Racing Car Simulator, Fede Zaba Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Japan Drift Racing Car Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 4.47 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Fede Zaba Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Japan Drift Racing Car Simulator game, make sure to check out our other exciting games.