Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jamir.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 14, 2023
Sizi yeni dünyaları keşfetmeye götürecek çok oyunculu bir nişancı oyununa hazır olun! Jamir.io şimdi burada ücretsiz olarak kullanılabilir!
 • Aim/zoom/shoot
  Move
  Jump
  Run
  Remove Weapon/ Swirch Weapons/ Reload
  Sit Down/ Approach/ First Aid Kit
  Robotic Arms/ Pause

Nihai Kozmik Macera, Jamir.io!

Dikkat, genç kozmik kaşifler! Mevcut en iyi ücretsiz silah oyunlarından biri olan Jamir.io ile kendinizi dünya dışı bir oyun deneyimine hazırlayın. Ücretsiz silah oyunları oynamanın heyecanını yaşarken, gizemli gezegen Jamir'de heyecan verici uzay savaşlarına atılmaya hazır olun.

Heyecan Verici Savaşlarda Becerilerinizi Açığa Çıkarın

Jamir.io, sınırsız eğlenceyi garanti eden ve onu çocuklar için en iyi ücretsiz engelsiz atış oyunlarından biri yapan dinamik bir çok oyunculu nişancı oyunudur. Akıcı oyun için kusursuz bir şekilde optimize edilmiş oyunun nefes kesen grafiklerine kendinizi kaptırın. Çocuklara yönelik bu ücretsiz oyunun bağımlılık yapıcı doğasının büyüsüne kapılmaya hazırlanın ve adrenalin dolu aksiyonun unutulmaz anlarını yaşayın!

Kozmik Kahramanınızı Seçin

Kozmik arenaya girerken, her biri yıkıcı hasar vermenizi veya haritada hızla gezinmenizi sağlayacak özel becerilere sahip altı farklı karakter arasından seçim yapma heyecan verici fırsatına sahip olacaksınız. Mümkün olduğu kadar çok puan toplamak ve gıpta ile bakılan ilk üç pozisyondan birini güvence altına almak amacıyla, her maceracının kendisine ait olduğu 10 dakikalık telaşlı savaşlara katılın.

Kozmik Zafer için İşbirliği

Jamir.io'nun heyecan verici takım savaşlarında zafere ulaşmanın anahtarı, diğer katılımcılarla takım çalışmasıdır. Bu destansı karşılaşmalarda zafere ulaşmak için taktik becerilerinizi test etmeli ve diğer oyuncularla birlikte çalışmalısınız. Düşmanları yenerek ekipmanınızı ve becerilerinizi yükseltmek için değerli kaynaklar kazanacaksınız ve rekabette önde kalmanızı sağlayacaksınız.

Kozmik Bir Oyun Alanını Keşfedin

Fütüristik silahlar ve ay gezicileri veya nöbetçi kulelerinin yakınına dağılmış cephane için çöp toplayan Jamir'in büyüleyici manzaralarının uçsuz bucaksız genişliğini keşfedin. Kusursuz oynanışı ve heyecan verici zorluklarıyla bu ücretsiz oyun sizi saatlerce eğlendirecek ve meşgul edecek.

Çocuklar İçin Nihai Ücretsiz Oyun

Jamir.io sadece olağanüstü bir oyun deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlardan biridir ve kozmik keşif için güvenli ve eğlenceli bir ortam sunar. Jamir.io, arkadaş canlısı ve rahat tonuyla, ücretsiz silah oyunlarının heyecanını arayan genç oyuncuları cezbedeceğinden emin.

Kozmik Yolculuğunuza Bugün Başlayın!

Harika ücretsiz silah oyunlarının benzersiz bir heyecanla buluştuğu Jamir.io'nun heyecan verici evrenine uçmaya hazırlanın. Bugün kozmik savaşa katılın ve sizi eğlendirecek, meydan okuyacak ve muzaffer tutacak destansı bir yolculuğa çıkın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Çok oyunculu
 • Rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
June 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Jamir.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 862 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jamir.io game, make sure to check out our other exciting games.