Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jackie Chan Stuntmaster

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 31, 2022
Efsanevi aksiyon yıldızı Jackie Chan'in hayranı mısınız? Eğer öyleyse, hemen şimdi bu oyuna göz atın!
 • Move
  Jump
  Kick
  Punch
  Evade
  Roll
  Grab
  Start
  Select

Dövüş oyunları oynamaktan hoşlanır mısınız? Hiç çevrimiçi Jackie Chan oyunları oynadın mı? Çevrimiçi dövüş oyunları oynamak istiyorsanız, sizin için özel bir şeyimiz var: Jackie Chan Dublör Ustası! Bu doğru! Jackie Chan'in kendisinden başkasının başrolde olmadığı bir video oyunu!

Bu retro oyun aksiyon dolu. Gangsterler tarafından kaçırılan büyükbabasını kurtarmaya çalışırken Jackie Chan rolünü üstleniyorsunuz. Arsa basittir ve yalnızca tüm eylem dizilerini haklı çıkarmaya hizmet eder. Jackie Chan'in ikonik dövüş hareketlerini kullanırken çeşitli düşmanlarla savaşacak ve çeşitli platform bölümlerini geçeceksiniz. Adil olmak gerekirse, platform bölümleri zaman zaman zorlayıcı olabilir, ancak dövüş dizileri son derece ödüllendirici ve zaman ayırmaya değer. Bu nedenle, biraz eğlenmeye ve Play Station 1'e gelen en yeni oyunlardan birini oynamaya hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesine basın; pişman olmayacaksın!

Daha fazla retro eğlence için oyun kategorilerimize göz atın! Engellenmemiş oyunlar da dahil olmak üzere binlerce ücretsiz oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Harika dövüş sahneleri
 • Jackie Chan'ın efsanevi dövüş hareketlerini kullanarak savaşın
 • Jackie Chan'in kendisi tarafından seslendirme
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2000
Geliştirici
Jackie Chan Stuntmaster, Radical Entertainment tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Jackie Chan Stuntmaster game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Radical Entertainment and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jackie Chan Stuntmaster game, make sure to check out our other exciting games.