Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Izowave

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 19, 2023
Oynamak için iyi kule savunma oyunları mı arıyorsunuz? Burada en iyilerinden birine sahibiz! Gelin ve kontrol edin!
 • Move
  Build
  Cancel Build
  Skip Wave Time Left

Izowave, kesin kule savunma deneyimidir!

Kule savunma oyunları oynarken ve uzaylı düşman dalgalarıyla yüzleşirken becerilerinizin test edileceği büyüleyici Izowave dünyasına hoş geldiniz. Piksel sanatının cazibesini ilginç bir izometrik görünümle birleştiren en ünlü kule savunma oyunlarından birine hazır olun.

Piksel Grafik Sanatı ile Savun ve Fethet

Izowave'in oyunun izometrik yukarıdan aşağıya görünümünü hayata geçiren canlı piksel sanatıyla büyülenmeye hazırlanın. Savunmanızı güçlendirirken ve düşmanlarınızı yenmek için güçlü kuleler inşa ederken büyüleyici manzaralara dalacaksınız.

Kaynakların ve Yükseltmelerin Toplanması

Izowave, bu engellenmemiş oyunda tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için ilgi çekici bir deneyim sunuyor. Optimum sağlığı korumak için değerli kaynakları, cephaneyi ve hatta doktorları toplamak için jeneratörler kurun. Karakterinizin becerilerini ve kulenin yeteneklerini geliştirmenin anahtarı olan nadir kristalleri aramak için geniş açık dünya haritasını keşfetmeyi ihmal etmeyin.

Oynaması Kolay, Ustalaşması Zor - Herkes İçin Engelsiz Oyunlar

İster deneyimli bir oyuncu olun, ister kule savunma oyunlarında yeni olun, Izowave öğrenmesi kolay kontroller sunar ve herkesin keyif alabileceği, engellenmemiş oyunlardan biri olarak erişilebilirdir! Maceraya dalın, düşman dalgalarını savuşturun ve taktik becerilerinizi test edin.

Bir Ömür Boyu Maceraya Atılın

Izowave'i fethetmeye ve uzaylı istilasına karşı savunmaya hazır, cesur bir maceracının yerine geçin. Mevcut en iyi kule savunma oyunlarından birinde zafere giden yolu inşa edin, yükseltin ve strateji belirleyin.

Izowave'e Hazır mısınız?

Meydan okumaya hazırsanız, bu aksiyon dolu ve görsel olarak büyüleyici kule savunma oyununa dalın. Kendinizi Izowave'in heyecan verici dünyasına kaptırırken nostaljik izometrik görünüme dalın. Bu destansı kule savunma macerasında bölgenizi savunun, düşmanı zekice alt edin ve kendinizi nihai hayatta kalan kişi olarak kanıtlayın!

Özellikler:

 • Renkli 2D grafikler
 • Piksel sanat stili
 • Yükseltmeler
 • Keşfetmek için devasa harita
 • Öğrenmesi kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Izowave, Nikita Galadiy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Izowave game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 747 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Nikita Galadiy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Izowave game, make sure to check out our other exciting games.