Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Island Of Pirates

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 17, 2022
Island of Pirates'te egzotik toprakları keşfedin ve diğer korsanlarla savaşın! 1001-oyun.com'da burada ücretsiz oynayın!
 • Move
  Look Around
  Attack
  Block
  Jump
  Sprint
  Roll
  Crouch

Korsan olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bir gemiye yelken açmak, yeni ve tehlikeli toprakları keşfetmek ve altın ve hazine için diğer korsanlarla savaşmak nasıldı? Island of Pirates, sizin için tüm bu soruları cevaplayacak bir korsan oyunudur!

Gizli ve uzun zamandır unutulmuş hazineleri ararken uzak diyarlarda ve denizlerde bir yolculuğa çıkın! Çocuklar için çevrimiçi oynayabileceğiniz pek çok korsan oyunu var ama hiçbiri Island of Pirates gibi değil.

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, stilize edilmiş 3D grafikler, keşfedilecek geniş araziler ve savaşabileceğiniz açgözlü korsanlar elde edeceksiniz. Evet doğru, korkunç görünümlü korsanlarla kılıç dövüşlerine girebilir ve kazanmak için tüm kılıç dövüş becerilerinizi kullanabilirsiniz. Ancak yine de dikkatli olun, bu dövüşler onurlu düellolar olmayacak, çünkü korsanlar kirli dövüşürler ve yakında kendinizi kötü korsanlarla çevrili bulabilirsin!

Güçlü bir macera anlayışınız varsa ve özgürlük ve keşif için can atıyorsanız, o zaman Island of Pirates tam size göre! Bu yüzden Oynat düğmesini tıklamaktan çekinmeyin, macera sizi bekliyor!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Oynamak için bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne seçeceğinizi bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Keşfedilecek devasa seviyeler
 • Diğer korsanlarla savaşacaksın
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Island of Pirates, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Island Of Pirates game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.7k times and has received a rating of 4.17 / 5 din 96 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Island Of Pirates game, make sure to check out our other exciting games.