Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Insect Exploration

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 04, 2023
Böcek Keşfi ile akıllı bulmacaları çözün! Bu beyin jimnastiği oyununu web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Böcek Keşfi - Çocuklar İçin Eğlenceli ve Zorlu Bir Bulmaca Oyunu

Böceklerin dünyasında eğlenceli bir maceraya hazır mısınız? Böcek Keşfi, meydan okumayı seven çocuklar için mükemmel bir bulmaca oyunudur! Herhangi bir indirme işlemine gerek kalmadan doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Insect Exploration'da, üzerinde yıldızlar olan karolara ulaşmak için farklı yaratıkları bir karo ızgarasında yönlendireceksiniz, ancak dikkatli olun, göründüğü kadar kolay değil! Her yaratık farklı hareket eder, bu da onu daha da zorlaştırır. Örümcek hareket etmeye başladığında bir bloğa çarpmadıkça duramaz, çekirge diğer yaratıkların üzerinden atlayabilir ve salyangoz her seferinde bir karo hareket ettirebilir.

Beyninizi Kullanarak Sorunları Çözün!

Böcek Keşfi, zekanızı ve problem çözme becerilerinizi teste tabi tutacak bir düşünme oyunudur. Seviye başına sınırlı sayıda hamle ile hedefe ulaşmak için dikkatlice düşünmeniz ve eylemlerinizi önceden planlamanız gerekecek. Seviyelerin zorluğu değişir, bu yüzden asla sıkılmazsınız! İster acemi olun ister uzman bir bulmaca çözücü olun, Böcek Keşfi sizin için ideal bir oyundur.

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayın!

Böcek Keşfi, Unblocked66 kategorisinde yer alan bir oyundur, bu nedenle çevrimiçi bağlantısı olan herhangi bir cihazda oynayabilirsiniz! Masaüstünüzde, tabletinizde ve hatta cep telefonunuzda oynayabilirsiniz! Hiçbir şeyin indirilmesi veya kurulması gerekmez; sadece tarayıcınızı açın ve oynamaya başlayın. Böcek Keşfi ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğlenebilir ve zekanıza meydan okuyabilirsiniz!

Böcek Dünyasını Keşfedin ve Böcek Keşfi ile Bulmacaları Çözün!

Böcek Keşfi, düşünmeyi ve problem çözmeyi seven çocuklar için mükemmel bir bulmaca oyunudur. Sevimli ve renkli böcek karakterleri, zorlu seviyeleri ve basit ama güzel grafikleri ile Böcek Keşfi sizi saatlerce eğlendirecek. Peki ne bekliyorsun? Böceklerin dünyasına katılın ve Böcek Keşfi ile bugün keşfetmeye başlayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zekayla alay eden seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Insect Exploration, Yizhiyuan Network Technology tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Insect Exploration game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 489 times and has a promising start. This awesome game has been made by Yizhiyuan Network Technology and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Insect Exploration game, make sure to check out our other exciting games.