Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Insane Track Supercars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 09, 2023
Araba sürmeyi seviyor musun? O halde gelmiş geçmiş en güzel arabalardan bazılarını sürmenizi sağlayan bir çevrimiçi oyuna ne dersiniz?
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Insane Track Supercars, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir araba sürme oyunudur. En başından itibaren mevcut 5 araba ile oyunun herhangi bir noktasında herhangi biri arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu arabalar, ayrıntılar açısından zengindir ve harika görünürken, kontroller duyarlıdır ve ustalaşması kolaydır.

Insane Track Supercars gibi simülatör oyunları, oyunculara araçları gerçekçi bir ortamda test etme fırsatı sunar. Bu oyunlar onlarca yıldır popüler olmuştur ve sadece araba kullanmaktan ve yarışmaktan hoşlananlardan karmaşık makineleri çalıştırmanın heyecanını yaşamak isteyenlere kadar geniş bir oyuncu yelpazesinin ilgisini çekmektedir. Gerçekçi fizikleri ve detaylara gösterdikleri özen ile simülatör oyunları giderek daha popüler hale geldi ve oyunculara kendilerini sanal bir sürüş ve yarış dünyasına kaptırma şansı sunuyor.

İlk araba simülatörü oyunu 1970'lerde ortaya çıktı ve simülatör oyunlarının tarihinin oyun tarihinin ilk günlerine kadar izini sürdü. O zamandan beri tür, oyunculara benzeri görülmemiş düzeyde gerçekçilik ve ayrıntı sunan modern oyunlarla büyüdü ve genişledi. İster oynamak için araba oyunları, ister ücretsiz araba oyunları, engellenmemiş oyunlar veya en iyi araba sürme oyunları arıyor olun, Insane Track Supercars sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu nedenle, yüksek hızlı bir maceraya hazırsanız, direksiyona geçin ve yola çıkmaya hazırlanın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Detaylı araba modelleri
  • Keşfetmek için devasa harita
  • Gerçekçi kontroller
Yayın tarihi
August 2020
Geliştirici
Insane Track Supercars, G55 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Insane Track Supercars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.1k times and has received a rating of 4.57 / 5 din 37 votes. This awesome game has been made by G55 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Insane Track Supercars game, make sure to check out our other exciting games.