Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Impossible Stunts Cars 2019

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 13, 2022
Bugünün oyunuyla üstün sürüş becerilerinizi sergileyin! Küçük, güzel bir meydan okumaya hazır mısınız?
  • Drive
    Brake

Oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız, Impossible Stunts Cars 2019 mükemmel bir seçimdir.

Bugünün başlığı, şimdiye kadar gördüğünüz en zorlu seviyelerden bazılarında sürüş yapmanızı sağlayacak. Keskin dönüşler yapmak ve platformlardan düşmekten kaçınmak için sürüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Oyun ilk başta kolaydır, bu nedenle oyunu kavrayabilir ve oyunun oynamanızı istediği şekle alışabilirsiniz. İlk seviyeden sonra, geçtiğiniz her seviyede zorluk artar. Eğer platformlarda sıkıntı yaşıyorsanız merak etmeyin parkur boyunca kontrol noktaları bulunuyor ve platformdan düşerseniz geçtiğiniz en son kontrol noktasında yeniden dirileceksiniz. Ayrıca bir parkuru tamamlamanız gereken bir zaman sınırı vardır, ancak oyunun başlangıcında, fazlasıyla yeterli olacaktır.

Impossible Stunts Cars 2019, el-göz koordinasyonunuzu test edecek, sabır ve azim gerektiren bir araba oyunudur. Bu sizin tarzınıza benziyorsa, devam edin ve o Oynat düğmesine basın!

Daha fazla ücretsiz araba oyunu oynamak istiyorsanız, bunun için özel bir kategorimiz olduğunu bilmelisiniz. Neden bir bakmıyorsun? Kim bilir, belki bir sonraki favori oyununuz sadece birkaç tık ötededir!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Impossible Stunts Cars 2019, CoolMathGamesKids tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Impossible Stunts Cars 2019 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 17.1k times and has received a rating of 3.79 / 5 din 89 votes. This awesome game has been made by CoolMathGamesKids and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Impossible Stunts Cars 2019 game, make sure to check out our other exciting games.