Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ice And Fire Twins

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 27, 2022
Düşmanlarınızı yenmek için özel güçlerinizi kullanın! Bir elinizle dondurun ve diğeriyle yakın!
  • Shoot

Havalı görünen özel güçleri kullanarak rakiplerinizle savaşabileceğiniz, çocuklara yönelik bir süper kahraman oyununa hazır mısınız? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü web sitemizde bulabileceğiniz en harika süper kahraman oyunlarından birini oynayabilirsiniz!

Ice and Fire Twins, bir süper kahraman rolünü üstlendiğiniz bir aksiyon oyunudur. Seviyeyi geçmeniz ve gelen tüm düşmanları alt ettiğinizden emin olmanız gerekecek. Bunu nasıl yapacaksın, diye sorabilirsin? Tabii ki süper güçlerini kullanarak. Ve iki güçlü olanınız var! Bir elinizle düşmanlarınızı dondurup hareket etmelerini durdurabilir, diğer elinizle onları yakabilirsiniz. Ama yine de dikkatli ol! Süper güçlere sahip olmanız durdurulamaz olduğunuz anlamına gelmez, bu yüzden önce hangi rakibinizi alt edeceğinizi, bir sonrakini kim olacağını vb. önceden planladığınızdan emin olun, aksi takdirde kendinizi kısa sürede onlar tarafından istila edilebilir bulabilirsiniz!

Yani ne düşünüyorsun? Bir süper kahraman olmak ve şehrinizi kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Öyleyse, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemiz.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Havalı süper güçler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Ice and Fire Twins, PL Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Ice And Fire Twins game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by PL Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ice And Fire Twins game, make sure to check out our other exciting games.