Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hunter Hitman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 24, 2023
Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gizli oyunlar mı arıyorsunuz? Hunter Hitman'ı burada, web sitemizde deneyin!
  • Interact With The Game

Hunter Hitman, çevrimiçi ücretsiz olarak oynanabilecek en iyi gizlilik oyunlarından biridir. Bu tarayıcı oyunu, oyun dünyasının yukarıdan aşağıya bir görünümünü sağlar ve karakterinizi farenizi kullanarak kontrol edebilirsiniz. Bu gizlilik oyununun amacı, tehdit alanlarını temizlemek için savaş bölgelerine gönderilen yetenekli bir tetikçi olarak oynamaktır. Her seviye başlar başlamaz, hedeflerinize görünmeden ulaşmanın yollarını bulmanız ve onları ortadan kaldırmanız gerekecek.

Bu çevrimiçi gizli oyun, oyuna alışabilmeniz için kolay seviyelerle başlar, ancak ilerledikçe seviyeler daha zorlu hale gelir. Hunter Hitman, çevrimiçi veya PC'de gizli oyunlardan hoşlananlar için benzersiz bir deneyim sunuyor. Oyun, hedeflerinizi çıkarmak ve her seviyeyi tamamlamak için problem çözme becerilerinizi kullanmanızı gerektirir.

Kilidi açılabilir beceri kartları, Hunter Hitman'ın en ilgi çekici bileşenlerinden biridir. Aynı türden üç kartı birleştirerek karakterinizin yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Her yeni yetenek kartıyla gücünüzü artırabilir ve giderek zorlaşan zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Hunter Hitman, ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynamaktan keyif alan oyuncular için ideal, zorlu ve eğlenceli bir gizlilik oyunudur. Sizi meşgul eden ve ilerlemek için motive eden benzersiz bir deneyim sunar. Gizli oyunlardan hoşlanıyorsanız, Hunter Hitman'a hemen göz atmalısınız.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ve daha da fazlası: sürekli olarak yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun
  • Yükseltilebilir karakter
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Hunter Hitman, MarketJS tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Hunter Hitman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by MarketJS and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hunter Hitman game, make sure to check out our other exciting games.