Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hungry Shark Arena

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 22, 2022
Hungry Shark Arena, hayatta kalmak için yemeye devam etmeniz gereken bir battle royale oyunudur!
  • Interact With The Game

Çevrimiçi köpekbalığı oyunları mı oynamak istiyorsunuz? Battle Royale oyunları en sevdiğiniz oyun türlerinden mi? Eğer öyleyse, sizin için özel bir şeyimiz var! Burada web sitemizde Hungry Shark Arena adlı bir köpekbalığı oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bu çevrimiçi oyunda diğer köpekbalıklarıyla birlikte okyanusa yeni salınan aç bir köpek balığı olarak oynuyorsunuz ve yemeğinizi güvence altına almak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız! Etrafta yüzün ve yiyebildiğiniz kadar balık yiyin. Bu da sizin büyümenizi sağlayacaktır. Ne kadar büyük olursanız, diğer köpekbalıkları tarafından yenme olasılığınız o kadar az olur.

Aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer önemli husus da zaman geçtikçe oyun alanının daralmaya başlayacağıdır, bu yüzden hazırlıksız yakalanmadığınızdan emin olun! Yani hayatta kalma oyunlarıyla ilgileniyorsanız veya sadece eğlenceli bir ücretsiz çevrimiçi oyun oynamak istiyorsanız Hungry Shark Arena doğru seçimdir! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
Hungry Shark Arena, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Hungry Shark Arena game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by Ubisoft and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hungry Shark Arena game, make sure to check out our other exciting games.