Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hulk And The Agents Of Smash

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 29, 2015
Hulk And The Agents Of Smash ile aksiyona adım atın! Bu çevrimiçi oyunu web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Play

Bir Hulk oyunu oynamak istiyorsanız, Hulk And The Agents Of Smash oynamak için en iyi oyundur. "Neden böyle?" diye sorabilirsiniz. Bu dövüş oyunu çok popüler çünkü yeşil devi kontrol edebilir ve sokaklarda kaosa neden olabilirsiniz.

Bu süper kahraman oyununun başlangıcından itibaren kötü adamların ateşi altında olacaksınız. Düşmanlarınızla ilgilenmek için Hulk'un insanüstü becerilerini kullanın. Yüksek ve uzağa zıplayabilirsin ve tek bir yumruk birden fazla düşmanı öldürebilir. Kalkan takanlar, onlara ulaşmak için biraz geçici çözüme ihtiyaç duyabilir. Bu oyunun amacı, haritadaki her nişancıdan kurtulmaktır. Sizce mümkün mü?

Sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Çoğu engellenmemiş oyunlardır. Daha da iyisi, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Büyük harita
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This Hulk And The Agents Of Smash game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 24.6k times and has received a rating of 3.84 / 5 din 69 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hulk And The Agents Of Smash game, make sure to check out our other exciting games.