Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Huggy Rescue Parkour

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 26, 2022
Huggy Wuggy'nin bölümlerde ilerlemesine ve Kissy Missy'ye güvenle ulaşmasına yardım edebilir misin? Eğer öyleyse, Oynat düğmesini tıklayın ve b
  • Move
    Jump
    Look Around

Boş zamanlarında oynamak için engellenmemiş platform oyunları mı arıyorsunuz? Durum buysa, Huggy Rescue Parkour oynamalısınız.

Bu parkur oyununda Huggy Wuggy rolünü üstleniyorsunuz. Kissy Missy'e ulaşmak için platformdan platforma zıplayarak ve lavlara düşmekten kaçınarak zorlu aşamaları geçmelisiniz. Ona ulaşmak için, arkasında kilitli olduğu kapıyı açan anahtarı da bulup almalısınız. El-göz koordinasyonunuz çok önemli olacak ve başarılı olmak istiyorsanız hareketlerinizin doğru olması gerekecek. Parkur oyunlarında deneyiminiz varsa ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek istiyorsanız Oynat düğmesini tıklayın!

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Huggy Rescue Parkour, Kiz10 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Huggy Rescue Parkour game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.1k times and has received a rating of 3.81 / 5 din 47 votes. This awesome game has been made by Kiz10 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Huggy Rescue Parkour game, make sure to check out our other exciting games.