Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

How To Draw Steven

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 25, 2022
1001-oyun.com'da çizim becerilerinizi tamamen ücretsiz olarak uygulayın ve daha iyi bir sanatçı olun!
  • Draw

Selam! Steven Universe TV şovunun hayranı mısınız? Steven'ı dizide göründüğü gibi nasıl çizebileceğinizi her zaman merak ettiniz mi? O halde doğru yere geldiniz çünkü denemeniz için özel bir oyunumuz var: Steven Beraberlik Nasıl Yapılır!

Bu çizim oyununda Steven Universe animasyon serisinden Steven'ı nasıl çizeceğiniz konusunda adım adım yönlendirileceksiniz. Kafa ile başlayacaksınız ve gömleğindeki sarı yıldıza kadar tüm yolu çizeceksiniz. Oyun her adımda size yardımcı oluyor, bu yüzden kaybolmuş hissedeceğiniz veya ne yapacağınızı bilemediğiniz bir an olmayacak. Ücretsiz çizim oyunları oynamayı seviyorsanız, How to Draw Steven, denemeniz gereken bir oyundur!

Çocuklar için daha da fazla çizim oyunu mu arıyorsunuz? Pekala, sadece onlar için bir kategorimiz var, o yüzden gelin bir göz atın! Beğenirseniz oynayabileceğiniz bir sürü başka ücretsiz oyunumuz da var. Tüm bu harika çevrimiçi oyunlar sadece birkaç tık ötede!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Oyun size adım adım nasıl çizileceğini öğretiyor
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
How to Draw Steven, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This How To Draw Steven game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this How To Draw Steven game, make sure to check out our other exciting games.