Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hovercraft Spaceship

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 12, 2022
Hovercraft Spaceship, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur!
  • Fly

Uzay oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Evrende bir yıldız gemisine pilotluk yapmanın nasıl bir şey olabileceğini sık sık hayal ediyor musunuz? Durum buysa, gelip Hovercraft Uzay Gemisine bir göz atın!

Bu çevrimiçi uçuş oyununda jeton ve güçlendirmeleri toplarken ve engellerden kaçarken uzay geminizi kontrol edeceksiniz. Beklendiği gibi, Hovercraft Uzay Gemisi, reaksiyon sürenizi ve el-göz koordinasyonunuzu kapsamlı bir şekilde kullanacak, bu nedenle bu oyun için en iyi strateji, tüm seviyeler tamamlanana kadar odaklanmaya devam etmektir. Oyun içi para birimi kullanılarak satın alınabilecek ek açılabilir uzay gemileri vardır. Bu oyunu oynamak için gereken tüm bilgiler önemlidir. Böylece, hazır olduğunuzda Oynat düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Basit ama zorlu oyun
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Hovercraft Spaceship, Meyagames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Hovercraft Spaceship game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Meyagames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hovercraft Spaceship game, make sure to check out our other exciting games.